Her Gün Bedava Kod Kazanmak İçin Tıkla

Her Gün Bedava Kod Kazanmak İçin Tıkla

Her gün onlarca oyuna ,oyun içi epinlere ve daha fazla çeşitli hediyelere ücretsiz sahip olmak istemez misin? O zaman doğru yerdesin.
Sitemiz size www.724cekilis.com adresinde bulunan tüm ürünleri ücretsiz sahip olma fırsatı sunuyor.
Şansına ne kadar güveniyorsun ? Sorunun cevabını merak ediyorsan haydi durma çekilişe katıl ücretsiz hediyelerin sahibi ol.

Sistem Nasıl İşler?
Siteye üye olduktan sonra size hediye gelen "20 coin" ile dilediğiniz çekilişe katılabilirsiniz. Her 24 saatte bir size otomatik olarak "20 coin" hediye gelir ve bu sayede her gün 1 çekiliş hakkınız olur. Çekilişe katıldıktan sonra çekiliş süresi bitince kayıt olduğunuz telefon numarasına kazanırsanız eğer "Tebrikler Kazandınız" mesajı gelecektir. Kazandığınız ürünü üye panelinden giriş yapıp "Mesajlarım" kısmında bulabilirsiniz.

Neden Coin Sistemi?
Sistemin uzun vadeli işleyişini sağlayabilmek adına coin satışları olacaktır. Bunların fiyatları ise herkesin alabileceği şekilde ayarlandı. 

Referans Sistemi Nedir?
Referansınızdan üye olan kişiler "Coin" satın aldıklarında %20' si sizin hesabınıza aktarılacak. Dilerseniz 10 TL ve üzeri bakiyenizi istediğiniz banka hesabına çekebilir, dilerseniz sitede coin olarak kullanabilir, dilerseniz de bakiyenizin yettiği online oyun kodunu alabilirsiniz. Referansınızdan üye olan kişilerden sağlayacağınız kazanç sistem işlediği sürece size ödenecektir. Örneğin; referansınız "Coin" satın aldı sizde %20' sini kazandınız, 3 ay sonra referansınız yine "Coin" satın aldı siz yine %20' sini kazanacaksınız.