Metin 2 » Yang Satın Al

Metin 2 oyunu ücretsiz bir şekilde oynanan online oyunlardan olup, uzun süredir kullanılan ve severek oynanılan oyunlardan birisidir. Metin 2 oyununu oynamak için ücretsiz olarak siteye giriş yaparak indirebilir ve oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladıktan kısa süre sonra seviye atlamaya ve karakterinizi geliştirmeye başlayabiliriz. Bunun için tabi ki belirli miktarda oyun parasına ihtiyacınız olacaktır. Hızlı bir şekilde seviyenizi geliştirmek ve karakterinizi geliştirmek istiyorsanız metin 2 yang ihtiyacınız olacaktır. Bunu ise ücretli olarak almalısınız. ucuz yang almak için ise doğru adrestesiniz. Ucuz metin 2 yang almak için dost game en doğru tercihiniz olacaktır.

Teslim edilen oyun parasını hiçbir zaman sizden geri istemeyiz!!!

1-15 Dakika İçinde Seçtiğiniz Kanal 1. Köy Mavi Bayrak Depocu Yanında Siparişiniz Teslim Edilecektir.

*Oyun içi oluşabilecek yasaklamalardan dolayı Dost Game sorumluluk kabul etmemektir. Oyun kurallarına göre yang alıp satmak yasaktır.

Bozgeyik yang satın al, Akdeniz yang satın al,  Anadolu yang satın al, Avrasya  yang satın al, Candar yang satın al, Dandanakan yang satın al, Dodurga yang satın al, Eretna yang satın al, Germiyan yang satın al,Günhan yang satın al, Karadeniz yang satın al, Karesi yang satın al, Marmara yang satın al, Sancak yang satın al, Saruhan yang satın al, Truva yang satın al. 

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }} {{ item.stockMessage }}{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!