Oyun Hakkında

  Mobile Legends Oyunu Nasıl Oynanır?

  Mobile Legends bir MOBA oyunu olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha önce herhangi bir MOBA oyunu oynadıysanız bu oyunu da çok kısa sürede çözmeniz mümkündür. Oyunda 5'er kişi olan iki grup bulunmaktadır. Bunun yanında alt, orta ve üst koridor olmak üzere karşı takımın oyuncuları ile karşılaşacağınız 3 koridor bulunmaktadır. Mobile legends oyunundaki koridorların her birinde 2 tane dış turret ile 1 tane iç turret bulunmaktadır. Burada amaç herhangi bir koridorda turrentleri yıkıp çekirdeği yok etmektir. İki takımdan hangisi daha hızlı bir şekilde çekirdeği yok ederse o takım kazanmış oluyor.

  Mobile Legends Kahramanlar

  Mobile legends bang bang oyununda toplamda 50 üzerinde kahraman bulunmaktadır. Tüm kahramanlar çeşitli kategorilere ayrılmıştır ve her birinin kendine özgü bir takım özellikleri bulunmaktadır. Oyuna ilk başladığınız zaman yalnızca bazı kahramanlar ile oyunu oynayabilirsiniz. İlerleme kaydettikçe de diğer kahramanların kilitleri açılır ve bunlarla da oynayabilirsiniz.

  Mobile Legends Kahraman Kilitleri Nasıl Açılır?

  Oyuna ilk başladığınız zaman tüm kahramanlar aktif değildir. 10 günde bir kahramanlar değişmekte ve yalnızca size açık olan kahramanlar ile oynamanıza izin verilmektedir. Mobile legends elmas biriktirerek kahramanların kilidini açarak daha fazla kahraman ile oynamanız mümkündür. Ancak bu şekilde kurulan strateji çok da doğru değildir. Kahramanların kilidini açmak için aceleci davranmamanız çok daha iyi olacaktır.

  Maç Öncesi Hazırlık Nasıl Yapılır?

  Maça başlamadan önce mutlaka prep menüsüne girerek kahramanlarınızın yeteneklerini geliştirmeniz gerekmektedir. Oyuna ilk başladığınız zaman savaşçı ve büyücü olmak üzere iki adet mühür seti verilmektedir. Oyunda ilerleme kaydettikçe farklı mühürlerin de kilidini açabilirsiniz. Bu mühür setlerinde 5 tane birbirinden farklı güçlendirme elementi yer almaktadır. Yetenek setleri diğer setler kadar önemli görülmese de kahramanların yeteneklerini geliştirmek savaşça gözle görülür bir avantaj sağlamaktadır. Bu yetenekler ile bazen ölümden kaçabilir bazen de ölümden kaçan bir rakibinizi alt edebilirsiniz. Eşya setleri de kahramanlar için oldukça önemlidir. Eşya setlerini maçlardan elde ettiğiniz altınlar sayesinde açabilirsiniz. Bu eşyalar size iyi bir strateji kurmanız da yardımcı olacaktır. Böylece rakibe karşı üstünlük elde etmeniz çok daha kolay olur.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}