Pubg Mobile Satış Sözleşmesi

  1. Teslimat süresi 1-48 saattir..
  2. Belirtilen yükleme süresi henüz dolmamışken banka hesabına iade talep edilemez.
  3. Yalnızca 48 saat içinde yüklenemeyen siparişlerde banka hesabına geri iade gönderilmektedir.
  4.  Sınırlı hesaplardan gelen iadeler site hesabına yapılmaktadır.Banka hesabına geri iade sağlanamamaktadır. (Canlı destek üzerinden ID kontrolü yaptırmadan sipariş vermeyiniz,ID'lere sadece 980 uc kontrolü yapılmaktadır. .)
  5. ID kontrolü yaptırılmadan verilen siparişlerde hesabınızda sınır varsa  banka hesabına iade talep edilemez. (Site hesabınıza iade yapılır)
  6. Siparişiniz teslim edildikten sonra herhangi bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde bildirim yapmanız gerekmektedir. 24 Saati geçen siparişlerin kontrolü sağlanamamaktadır.
  7. ID'nize ne kadar uc yükleneceği görüntülenemiyor, Limitiniz dolana kadar yükleme sağlanır, yüklenmeyen uclerin ücreti site hesabınıza iade yapılır.
  8. Sadece Türkiye bölgesinde olan hesaplara yükleme sağlanır.Sipariş vermeden önce canlı destek üzerinden ID'nizi sorgulatmayı unutmayın.(Vietnam,kore pubg vs yükleme yapılmaz ! )
  9. Yeni sezondan dolayı oluşan yoğunluk nedeniyle veya Yükleme istasyonu bakıma alınması durumunda yükleme süreleri 1-96 saat olarak güncellenmektedir.
  10. Henüz teslimat süresi dolmamışken canlı destek ya da whatsapp hattını gereksiz şekilde meşgul eden müşteriler teslimat sağlanana kadar engelleme hakkı dostgame.com canlı destek personelinin insiyatifine kalmıştır.
Pubg Mobile Uc