Pubg Mobile Satış Sözleşmesi

  1. Teslimat süresi 1-1440 dakikadır.
  2. Belirtilen yükleme süresi henüz dolmamışken banka hesabına iade talep edilemez.
  3. Yalnızca 1-1440 dakika içinde yüklenemeyen siparişlerde banka hesabına geri iade gönderilmektedir.
  4.  Sınırlı hesaplardan gelen iadeler site hesabına yapılmaktadır.Banka hesabına geri iade sağlanamamaktadır. (Canlı destek üzerinden ID kontrolü yaptırmadan sipariş vermeyiniz,ID'lere sadece 980 uc kontrolü yapılmaktadır. .)
  5. ID kontrolü yaptırılmadan verilen siparişlerde hesabınızda sınır varsa  banka hesabına iade talep edilemez. (Site hesabınıza iade yapılır)
  6. Siparişiniz teslim edildikten sonra herhangi bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde bildirim yapmanız gerekmektedir. 24 Saati geçen siparişlerin kontrolü sağlanamamaktadır.
  7. Yeni sezon ve kampanya zamanlarında yoğunluk sebebiyle veya yükleme istasyonun bakıma alınması durumunda sipariş teslim süreleri "48 Saat" olarak güncellenebilmektedir.
  8. ID'nize ne kadar uc yükleneceği görüntülenemiyor, Limitiniz dolana kadar yükleme sağlanır, yüklenmeyen uclerin ücreti site hesabınıza iade yapılır.
  9. Henüz teslimat süresi dolmamışken canlı destek ya da whatsapp hattını gereksiz şekilde meşgul eden müşteriler teslimat sağlanana kadar engelleme hakkı dostgame.com canlı destek personelinin insiyatifine kalmıştır.
Pubg Mobile Uc