Pubg Mobile Satış Sözleşmesi

  1. Teslimat süresi 1-96 saattir.
  2. ID' ye transfer yönteminde her hesap aylık belirli miktarda alım yapabilmektedir. Canlı destek üzerinden ID kontrolü yaptırmadan sipariş vermeyiniz.(Sadece 980 UC kontrolü yapılmaktadır.)
  3. ID'nize ne kadar uc yükleneceği görüntülenemiyor, Limitiniz dolana kadar yükleme sağlanır, yüklenmeyen uclerin ücreti site hesabınıza iade yapılır.Yüklemeler parça parça yapılamaktadır.
  4. Belirtilen yükleme süresi henüz dolmamışken banka hesabına iade talep edilemez.
  5. Yalnızca 96 saat içinde yüklenemeyen siparişlerde kart veya banka hesabına geri iade gönderilmektedir.
  6.  Transfer uc limitinizin dolu olması nedeniyle iptal edilen siparişlerinizin ücreti, dostgame bakiyenize iade edilir.Kart veya banka para iadesi sağlanamamaktadır. Sipariş vermeden önce lütfen ID sorgulatmayı unutmayınız.
  7. Sadece Türkiye bölgesinde olan ve global pubg mobile hesaplara yükleme sağlanır.(Vietnam,Kore vs yükleme yapılamaz. )
  8. Siparişiniz teslim edildikten sonra herhangi bir aksaklık olduğunu düşünüyorsanız 24 saat içinde bildirim yapmanız gerekmektedir. 24 Saati geçen siparişlerin kontrolü sağlanamamaktadır.
  9. Yeni sezondan dolayı oluşan yoğunluk nedeniyle veya yükleme istasyonu bakıma alınması durumunda yükleme süreleri  uzayabilmektedir.
  10. Henüz teslimat süresi dolmamışken canlı destek ya da whatsapp hattını gereksiz şekilde meşgul eden müşteriler teslimat sağlanana kadar engelleme hakkı dostgame.com canlı destek personelinin insiyatifine kalmıştır.
Pubg Mobile Uc