DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:36:58

Evelynn İtem Dizilimi – Evelynn İtem Build

            Evelynn İtem Dizilimi – Evelynn İtem Build

            Oyun dünyasının moba strateji kategorisinin zirvesinde bulunan League of Legends oyunu çıkış tarihinin üzerinden seneler geçmesine karşın oyuncuların isteklerini ve düşüncelerini önemsemesi sayesinde popülerliğinden hiç ödün vermemiştir. Ödün vermek bir yana dursun LoL oyunu gün geçtikçe bünyesine yeni oyuncular kazandırmaktadır. Bu sayede oyun mecrasında uzun yıllar boyunca ismini duyuracak gibi duruyor. İçinde barındırmış olduğu yüzlerce farklı karakter ve bu karakterlerin her birine özel olarak yazılmış yüzlerce esrarengiz hikâye sayesinde büyük bir oyuncu kitlesinin ilgisini çekmeyi başarmıştır. Ana karakterlerini belirlemiş olan oyuncular bu karakterlerinin hikâyelerini ve diğer oyuncular tarafından yaygın olarak kullanılan item dizilimlerini merak ettiklerinden dolayı siz değerli oyuncuların bu isteğine cevap verebilmek için karakterlerin hikâyelerini ve item dizilişlerini anlatmaktayız. Evelynn İtem Dizilimi – Evelynn İtem Build başlıklı yazımızda ise Evelynn karakterinin kısa hikâyesini ve bu karakterin diğer oyuncular tarafından kullanılan item dizilişlerini anlatmış bulunmaktayız. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Evelynn karakterinin kısa hikâyesini ve diğer oyuncular tarafından kullanılan item dizilişlerini anlatalım.

            Evelynn

            Aşırı güzel ve ilgi çekici bir görünüme sahip olan Evelynn, avlarını da bu şekilde tuzağa düşürmektedir. Karşısına çıkan bütün erkekler onu arzulamakta ve düşlemektedir. Gözüne kestirdiği avını kendisine aşık ederek yaklaştıran Evelynn doğru zamanı bekliyor ve avını tek hamlede dünyadan koparıyor. Bunu yaparken oldukça büyük keyif alan Evelynn, kendisini arzulayan herkesi yok etmeye devam etmektedir.

            Evelynn İtem

            Oyuncuların Evelynn karakteri için genel olarak kullandığı item dizilimi aşağıdaki gibidir.

  1. Oyuncular genellikle ilk sırada Hextech Füzekemer itemini tercih etmektedirler.
  2. İkinci sırada Sihirbaz Pabuçları itemini satın almaktadırlar.
  3. Sonrasında Mejai’nin Ruhyiyeni itemini kullanmaktadırlar.
  4. Dördüncü sırada ise Rabadon’un Şapkası itemini seçmektedirler.
  5. Hemen ardından Lich Boğan itemini envanterlerine eklemektedirler.
  6. Son olarak Hiçlik Değneği itemini alan oyuncular item dizilimini sonlandırmaktadırlar.

Evelynn İtem dizilimi maddeler halinde yukarıdaki gibidir. Unutmayın ki zafere giden yol doğru item diziliminden geçmektedir. Herkese iyi oyunlar ve bol zaferler dileriz.