DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:41:45

Fifa 18 Türkiye Ligi Oyuncu Puanları Belli Olmaya Başladı

Dost Game

Daha önce Süper Lig'in en yüksek puanlı oyuncusunun Beşiktaş'tan Pepe olduğu ortaya çıkmıştı. FIFA 18'e oyuncu kartları birer birer ekleniyor ve biz de A Milli Takım'da ve Süper Lig'de oynayan oyuncuların puanlarını görüyoruz. 

Türkiye Milli Futbol Takımı'nda oynayan en yüksek puanlı oyuncu stoper pozisyonundaki Ömer Toprak. Borussia Dortmund'da oynayan futbolcuyu şu an için 82 puanla Barcelona'da forma giyen Arda Turan takip ediyor. Nuri Şahin ise pozisyonu orta sahadan defansif orta sahaya dönüştüğü için 79 puana düşmüş, ancak merkez orta saha oynadığında 81 puana sahip. Defansif orta sahalar arasında Mehmet Topal'ın ise 80 puanı bulunuyor. Hakan Çalhanoğlu da 79 puanla öne çıkan Türk oyuncular arasında yer alıyor. Cengiz Ünder ve Enes Ünal gibi oyuncuların puanları ise henüz açıklanmadı.

Selçuk İnan ise kariyerinde ilk defa bu kadar büyük bir düşüş yaşadı ve 76'ya geriledi. FIFA serisine 79 puanla başlayan Selçuk, uzun süre 80 puanla oynamıştı. 

Antalyaspor'dan Eto'o 81 puana sahipken Nasri ise şu an için 82 puanda. Süper Lig'de muhtemelen en güçlü kadro yine son sezonun şampiyonu Beşiktaş'ta olacak gibi gözüküyor.

Dost Game

Makale OyunGezer sitesinden alıntıdır.

Fifa 18 çok yakında dostgame raflarında yerini alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLECEK ÜRÜNLER