DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:36:57

Fizz İtem Dizilimi – Fizz İtem Build

Fizz İtem Dizilimi – Fizz İtem Build

            Moba oyun türü deyince akıllarda canlanan tek oyun League of Legends oyunudur. Çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen istikrarlı ve düzenli çalışan geliştirici ekibinin oyuna getirmiş olduğu yenilikler ve yapmış oldukları güncellemeler oyuncuların oyun zevkini diri tutmayı başarmıştır. İçinde barındırdığı farklı karakter ve bu karakterlere ait olan yüzlerce enteresan hikâye sayesinde mevcut olan oyuncu kitlesini büyük bir kolaylıkla elinde tutabilmektedir. Bunun yanında disiplinli çalışmaları sayesinde her geçen gün bünyelerine yeni yeni oyuncular da katabilmektedirler. Bu sayede zaten dünya çapında yayılmış olan ünleri herkes tarafından bilinebilir bir duruma gelmiştir. Kendilerine main karakter belirlemiş olan oyuncuları bu karakterlerinin hikayelerini ve oyuncular tarafından tercih edilmekte olan item dizilimini merak etmektedir ve doğal olarak bu bilgileri öğrenmek istemektedirler. Bizler de bu noktada devreye girerek siz değerli oyuncular için karakterlerin kısa hikâyelerini ve oyuncular tarafından tercih edilmekte olan item dizilimin aktarmaktayız. Fizz İtem Dizilimi – Fizz İtem Build başlıklı yazımızda sizlere Fizz karakterinin kısa hikâyesini ve bu karakterin item dizilimini aktarmakta olacağız.

Fizz

            Bir çeşit amfibi olan Fizz, derin okyanusların çevresinde yaşamaktadır. Oldukça hilebaz olan Fizz, karşısına çıkan herkesi kıvrak zekâsı sayesinde kandırmakta ve onları pis emellerine alet etmektedir. Denizde bulunan devasa canlılara bile hükmedebilen Fizz’in en iyi arkadaşlarından biri denizlerin ve okyanusların derinliklerinde yaşamakta olan köpek balıklarıdır. 

Fizz İtem

            Doğru item dizilimi ile tam bir canavara dönüşebilen Fizz karakterinin oyuncular tarafından tercih edilen item dizilimi aşağıdaki gibidir.

  1. Oyuncuların çoğu ilk sırada Luden’in Çığlığı itemini tercih etmektedir.
  2. Daha sonra Lonia Çizmeleri itemini satın alan oyuncular,
  3. Üçüncü sırada Zhonya’nın Kumsaati itemini tercih etmektedirler.
  4. Sonrasında tercih edilen Lich Boğan itemi envanterlere eklenmektedir.
  5. Beşinci sırada Rabadon’un Şapkası itemi tercih edilmektedir.
  6. Son olarak Hiçlik Değneği itemini tercih ederek item dizilimi sonlandırılmaktadır.

Fizz İtem dizilimi yukarıda belirtilen şekildedir. Doğru item dizilimi ile her karakter bir şansı hak etmektedir. İyi oyunlar dileriz.

POPÜLER HABER KATEGORİLERİ