DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:39:35

Mobile Legends Zodiac Kostümleri Nasıl Alınır

Mobile Legends Zodiac Kostümleri Nasıl Alınır

Mobile Legens sürekli olarak farklı güncelleştirmeler ile öne çıkmaktadır. Oyun içi mağazadan birçok karakter, materyal ve hediyeler alınabildiği zaten bilinen bir gerçektir. Oyun dağıttığı savaş puanları ile oyuncuların bu paraları mağazada kullanmasına olanak vermekte ve oyunu daha ilgi çekici hale getirmektedir. Tabi ki bu tarz oyunların neredeyse tamamında bu vardır. Bu bilinen bir gerçek ancak Moonton daha farklı kostümler ve karakterleri de piyasaya sürerek oyunu oyuncular için daha ilgi çekici kılmayı amaçlamaktadır. Örneğin oyun içinde temin edilebilen epic kostümler oyuncular arasında kısa bir sürede oldukça popüler olmuştur. Öyle ki ona zor ulaşılması ve temin edilmesindeki güçlükler epic kostümleri oyuncular için oldukça önemli kılmaktadır. Oyuncuların son zamanlardaki yeni gözdesi ise hiç şüphesiz Zodiac kostümleridir. Yılın belirli zamanlarında piyasaya sürülen bu kostümleri almak isteyen oyuncular bunun için adeta gün saymakta ve birbirleriyle yarışmaktadır. Peki, oyuncuların oldukça fazla talep gösterdiği Mobile Legends Zodiac Kostümleri Nasıl Alınır? Her istenildiği zaman alınabilir mi?

Mobile Legends Zodiac Kostümleri Almak

 1. İlk olarak Zodiac kostümlerini her istediğiniz zaman diliminde alamayacağınızı bildirmek isteriz. Yapımcı tarafından belirlenen süre zarflarında zodiac kostümleri satışa açılmaktadır.
 2. Bu süreklilik arz eden bir durum değildir yılda 1 ya da 2 defa en fazla satışı yapılmaktadır.
 3. Bu yüzden bu kostümlerden alacak olan oyuncuların belirli aralıklarla örneğin 3 günde bir duyuruları kontrol etmeleri iyi olacaktır.
 4. Zodiac kostümleri çıkış tarihinden sonra belirli bir zaman aralığı verilmektedir.
 5. Bu süre zarfı sona erdiğinde kostümler tekrardan satışa kapanmaktadır.
 6. O yüzden bu süreyi kaçırmamak önemlidir.

Oyuncuların oldukça önem verdiği Mobile Legends Zodiac Kostümleri Almak konusu ve dikkat edilmesi gerekenler yukarıda maddeler halinde açıklanmıştır. Kostümler açıklandığında elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Yukarıda zodiac kostümlerini almak için tarih aralığına dikkat edilmesi gerektiğini bildirmiştik. Şimdi ise hangi Zodiac kostümleri tercih edilebilir birkaç tavsiye vererek makalemizi sonlandıralım. Aşağıdaki zodiac kostümleri tercih edilmeye değer olanlardır:

 • Aldous
 • Layla
 • Franco
 • Esmeralda
 • Claude

POPÜLER HABER KATEGORİLERİ