Cod Mobile En İyi Silah

Cod Mobile En İyi Silah

Cod Mobile En İyi Silah

Call of Duty yani kısa adıyla COD, mobile sürümünün de yayınlanmasıyla umulmadık bir popülarite yakalamıştır. Oyunun bilgisayarlarda olan başarısı zaten biliniyordu ancak telefonlarda PUBG, Valorant, Wolfteam gibi birçok oyunla yarışarak zirvede kendisine yer edinmesi pek olası değildi. Ancak COD bilgisayarda yakaladığı başarının aynısını mobile alanda da yakalamayı başardı. Oyunun kaliteli grafikleri, sağlam kurgusu ve bir an olsun azalmayan enerjisi oyuncuların beğenisini kazanmış en güzel özellikler olarak öne çıkmaktadır. Peki, bu güzel oyunda hangi silahları tercih etmeliyiz? Hangi silahlar daha net hangileri daha öldürücüdür? Cod Mobile En İyi Silah nedir? Bu yazımızda sizler için oyunda en çok kullanılan silahları inceleyeceğiz.

COD Mobile En İyi Silah Hangisidir?

Call of Duty Mobile oyununda her oyuncunun tercih ettiği silahlar farklıdır. Kimisi hasarı yüksek olsun isterken kimisi atış hızı hızlı olsun verdiği hasar daha az olabilir mantığında hareket etmektedir. Bizlerin size tavsiyesi de verilen hasarın yüksek olmasının oldukça önemli olduğudur. Aşağıdaki tablomuzda sizler için silahları hasar oranının en yüksek olduğu silahlardan en düşük olduğu silahlara kadar bir sıralama gerçekleştirdik.

Silah İsmi

Hasarı

Ateş Oranı

Doğruluk

Pharo 

49

68

49

GKS 

43

60

62

RUS-79U

43

77

51

Razorback

42

75

49

PDW-57

42

75

49

Chicom

42

62

63

QQ9 MP5

40

83

38

MSMC

40

92

37

HG40

40

67

62

Cordite

39

80

47

Fennec

38

111

22

Görüldüğü üzere COD Mobile En İyi Silah Hangisidir? sorusunda verdiği hasar bakımından bakacak olursak Pharo açık ara önde görünüyor. Ancak bu sorunun hangi kulvarda sorulduğuna da bağlıdır. Örneğin oyundaki en iyi SMG bizce MX9 iken en iyi keskin nişancı tüfeği dendiğinde MK2 Carbine cevabı karşımıza çıkmaktadır. Aynı şekilde en iyi hafif makineli dendiğinde cevap Chopper olurken güzel bir shutgan için KRM-262 silahı en ideal seçim olacaktır. Siz de oyunda hangi silahı seçeceğinize karar veremiyorsanız makalemizi sonuna kadar okuyarak kendinize en uygun silahı kolayca bulabilirsiniz.

Dost Game