Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatası

Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatası

Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatası

Mobile Legends oyunu sürekli olarak kullanıcılarına hediyeler dağıtmakta olan bir mobil oyundur. Oyun oldukça sık hediye dağıtmasına rağmen karakterler ve materyaller için bu hediyeler zaman zaman yeterli gelmeyebilmektedir. Bu durumda kullanıcılar mağazalardan ya da direkt olarak resmi siteden elmas ya da altın alma yolunu tercih edebilmektedir. Bu yöntemler genellikle farklı ödeme çeşitlerini içerse de genel olarak resmi siteden olduğu sürece herhangi bir problem teşkil etmemektedir. Oyuncuların son zamanlarda en sık karşılaştıkları hatalardan bir tanesi ise hiç kuşkusuz Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatasıdır. Adı bile itici olan bu hata resmi siteden kredi kartı ile elmas satın almak isteyen oyuncuların başına gelmektedir. Merak etmeyin bu korkulacak bir durum değildir. Sadece yapımcı şirket Moonton’un suiistimal edilecek durumların önüne geçmek için almış olduğu bir önlemdir.

Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatası Çözümü

 1. Bu hatanın farklı sebepleri olabilmektedir.
 2. Örneğin oyunda hesap açtıysanız ve sonrasında mail adresi değişikliği ya da şifre değişikliği gibi direkt olarak oyuna girişi etkileyecek yöntemlerden birini değiştirmemiş olmanız gerekmektedir.
 3. Onun harici oyuna başarısız giriş yapma sayınızın az olması gerekmektedir.
 4. Bunun olmasının yani sistemin bu hatayı vermesinin bir nedeni de kredi kartınızı değiştirmiş olmanız olabilir. Kredi kartı ödemenizi bu kez farklı bir kartla yapacaksanız sistem sizi bu hata ile uyaracaktır.
 5. Bu hatanın çözümü ise son derece basittir ve tektir.
 6. Bu yöntem haricinde hiçbir şekilde hesabınız tehlikede hatasını ortadan kaldırmanız mümkün değildir.
 7. Bunun için yapmanız gereken şey müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek hesabın tehlikede olmadığını onlara kanıtlamaktır.
 8. Yukarıda bunun sizi korumak için atılan bir adım olduğunu belirtmiştik.
 9. Müşteri hizmetlerine destek ekibi üzerinden mail ile durumu anlatır bir mail atın ve sonrasında onların size cevap vermesini bekleyin.
 10. Size belirtilen sorunu ise gerçekleştirerek Mobile Legends Hesabınız Tehlikede Hatası Çözümünü sağlamış olun.
 11. Ekip size mail ile ya da kredi kartınızla ilgili bir problem olduğunu ve bunun ortadan kalkması için yapmanız gereken adımı harfiyen açıklayacaktır.

Dost Game