Mobile Legends Hızlı Para Kasma

Mobile Legends Hızlı Para Kasma

Mobile Legends Hızlı Para Kasma

Çin yapımı harika bir oyun olan Mobile Legends, oyun içi ve oyun dışında yapmış olduğu yeniliklerde adından sıklıkla söz ettirmektedir. Öncelikli olarak oyunun sürekli desteklenmesi oyuncuların oyundan sıkılmamasındaki en önemli faktördür. Diğer önemli bir faktör ise oyun içinde harcanabilen savaş puanlarının oldukça kolay edinilebilmesidir. Bilindiği üzere bu paralar oyun içinde harcanabilmekte ve onlarla birçok materyal ya da karakter alınabilmektedir.

Mobile Legends Hızlı Para Kasma Yöntemleri

  1. İlk olarak oyunda size verilen ücretsiz sandıkları ihmal etmeyin. Şansınıza göre içinden ne çıkacağını asla bilemezsiniz. Yüksek miktarları yakalamak için sandıkları sürekli açın
  2. Oyundaki kredi puanınızı sürekli yükseklerde tutmaya gayret edin. Oyundaki kredi puanı yüksekse yaptığınız maçlarda kazandığınız savaş puanı da yüksek olacaktır.
  3. Oyunda verilen çift savaş puanı kartlarını ihmal etmeyin. Bunlar oldukça kullanışlı kartlardır. Örneğin bir maçta 30 savaş puanı alacaksanız bu kart sayesinde 60 savaş puanı kazanabilirsiniz. Bu yüzden verilen ödüllerden seçme sansınız varsa çift savaş puanı kartını seçebilirsiniz.
  4. Oyuna her gün giriş yapmayı ihmal etmeyin. Bu da günlük ödüllere yansıyacaktır. Günlük ödüllerden çeşitli kostümler, karakterler ve materyaller çıkabilmektedir. Buradan çıkan savaş puanlarını da bu alanlarda kullanacağınız düşünüldüğünde oyuna en azından her gün girip ödülü toplamak da çok gereksiz bir hareket olmayacaktır.

Oyun içerisinde kullanılan ve daha kaliteli bir oyun için gerekli olan savaş puanlarının ücreti mukabilinde satıldığı da bilinmektedir. Yukarıda Mobile Legends Hızlı Para Kasma Yöntemleri sıralanmıştır. Ancak gene de ben parasıyla almak isterim ya da bunlarla uğraşamam diyen kişilere güvenilir yerlerden alışveriş yapmaları önerilmektedir. Mobile Legends resmi mağazasında savaş puanı alabilmek mümkündür. Bunun tabi ki bir ücreti vardır. Yukarıda vermiş olduğumuz adımlardan ziyade parası ile almak isteyenler piyasanın daha altında yer alan forumlardan ya da bireysel satıcılardan almak yerine buralardan satın almayı tercih etmeleri önerilmektedir. Çünkü daha ucuza piyasada satılan savaş puanları için art niyetli kişilerce dolandırılma işlemi de olabilmektedir. Bu yüzden ya bu yollar ile para kasmak ya da ücretiyle satın almak en mantıklısıdır.

Dost Game