DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:36:38

Nilah İtem Dizilimi – Nilah İtem Build

Nilah İtem Dizilimi – Nilah İtem Build

Çıktığı günden bu yana birçok oyuncunun ilgisin çekmeyi başaran League of Legends oyunu çıkış tarihinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen sahip olduğu popülerlikten hiçbir şey kaybetmemiştir. Tam tersine, doğru zamanda yapılan doğru güncellemeler sayesinde popülerliğine popülerlik katmaya büyük bir hızla devam etmektedir. Ayrıca oyuncuların isteklerine büyük bir hızla cevap veren geliştirici ekip sayesinde firma birçok oyuncunun gönlünü fethetmeyi başarmış durumdadır. Bunlara ek olarak oyun içinde bulunan yüzlerce karakter sayesinde ve bu karakterlerin sahip olduğu birbirinden farklı yüzlerce hikâye sayesinde oyuncuların ilgisini her zaman diri tutabilmektedir. Ana karakterlerini belirlemiş olan oyuncular karakteri daha kolay benimsemek ve yönlendirebilmek adına bu karakterlerin hikâyelerini araştırmaktadır. Bundan dolayı siz değerli oyuncular için Nilah İtem Dizilimi – Nilah İtem Build başlıklı yazımızı hazırlamış bulunmaktayız. Bu yazımızda siz değerli oyuncular için Nilah karakterinin kısa hikâyesini ve bu karakterin oyuncular tarafından sıklıkla kullanılmakta olan item dizilimini aktarmış olacağız.

Nilah

Oldukça gizemli ve uzak kıtalarda yaşayan Nilah, yeryüzünde bulunan en azılı ve en tehlikeli yaratıklara meydan okumak ve onları yok etmek istemektedir. Mutluluk şeytanı ile karşılaşmasından sonra özel bir güç elde eden Nilah bu gece son derece güvenmektedir ve kendisine sağlamış olduğu artıları sonuna kadar kullanmaktadır. Bu gücü kabul etmesinden sonra asla üzülemeyen ve devamlı gülen bir iblisi ensesinde hissetmesi de bu gücün bedelidir. Elinde bulundurduğu sıvıdan meydana gelen kılıç aslında iblisin ruhudur.

Nilah İtem

Doğru bir item dizilimi ile son derece tehlikeli olan Nilah karakterinin oyuncular arasında popüler olan item dizilimi aşağıda verildiği gibidir.

  • Oyuncular genellikel başlangıç itemi olarak Vahşi Hydra itemini tercih etmektedir.
  • Daha sonra Savaşçı Çizmeleri itemini envanterlerine eklemektedir.
  • Hemen ardından Ölümsüz Kalkanyay itemini satın almaktadır.
  • Sonrasında Hayalet Dansçı itemini satın alan oyuncular,
  • Beşinci sırada Ebedi Kılıç itemini satın almaktadır.
  • Son olarak Dominik Efendi’nin Hürmetleri itemini satın alan oyuncular dizilimi sonlandırmaktadır.

Nilah karakterinin item dizilimi yukarıda verildiği gibidir.