Dost Game

PUBG Mobile UC Nedir ?

Pubg Son yılların gözde oyunu olarak dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Pubg Bilgisayar üzerinden oynanmasının dışında Mobil kullanıcılar tarafından da Pubg Mobile sürümü ile oynanmakta, Pubg Takımlar halinde veya kişisel olarak tek başınıza da oyun oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunda karakterlerin gelişimi , silahların geliştirilmesi, kıyafet, sandık ve diğer malzemelerin hem alımı hemde geliştirilmesi için Pubg UC kullanılmakta. Oyuncular Pubg UC satın alarak hesaplarını dahada güçlendirmekte

ROYAL PASS NEDİR ?

Pubg royal pass sistemi Sezonluk olup her sezon yenilenen bir etkinliktir, Sezon boyunca Royal pass görevlerini yapıp çeşitli hediyeler , çantalar, silah ve silah skinleri alabilirsiniz ayrıca Royal pass sıralamasına girmektesiniz. Royal pass Elite ve Normal olarak iki çeşidi bulunmakta. Royal pass alan oyuncular diğer oyunculara özel kendi görevlerini yapıyor bunun sonucunda da özel olarak çeşitli hediyeler kazanmakta. Oyuna girişte Royal pass seviyeniz oyun girişinde belirmekte diğer oyuncular bunu görmekte ayrıca oyun uçağını kendi uçak skininiz ile kaplıyor. Hesabınızı royal pass ‘a yükseltmek için Hemen PUBG UC alıp yükseltebilirsiniz. Ortalama 600 uc ile hesabınızı royal pass’a yükseltebilir bu özel ödül ve görevlerden yararlanabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Nasıl alınır? Pubg Mobile Uc satın almak için bir çok yöntem mevcut, Kredi kartınız varsa Kredi kartıyla veya banka kartlarınız ile alım sağlayabilirsiniz, Havale/eft ve kredi kartına taksit yöntemi ile de Pubg Mobile Uc satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Unknown Cash UC Nasıl Alınır?

Alt kısımda gördüğünüz paketlerden herhangi birini satın aldıktan sonra ortalama 1-1440 dakika(24 saat) arasında hesabınıza yüklenir. 

Siparişim Ne Zaman Teslim Edilir?

ID ye Transfer ve Epin olmak üzere 2 adet yükleme yöntemi mevcut. 530, 980, 1060, 1960, 2940, 3920 ve 4900 UC' lik paketler 24 saat içinde yükleniyor. Epin ile başlayan paketler anlık yüklenmektedir ve sınıra takılmamaktadır.

EPİN SEÇENEĞİNDE BÖLGE ve LİMİT SINIRLAMASI YOKTUR

EPİN SİPARİŞLERİ MESAİ SAATLERİ İÇİNDE YÜKLENMEKTEDİR. MESAİ SAATLERİ (10:00-23:59)

HESAPLARA GELEN SINIRLAR SON ALIŞ YAPTIĞINIZ TARİHTEN 1 AY SONRA SIFIRLANMAKTADIR.

SİPARİŞ VERMEDEN ID KONTROLÜ YAPTIRMANIZ GEREKMEKTEDİR.

PUBG Mobile Kategorisi için geçerli olan Satış Sözleşmesini okumadan sipariş vermeyiniz. Satış Sözleşmesine Git.

Hesabınızda sınır varsa Epin kategorisinden sınırsız bir şekilde alış yapabilirsiniz.

ID Kontrolü Nedir?

ID Kontrolü sadece Canlı Destek üzerinden yapılmaktadır. Kontrol sonucuna göre Canlı Destek ekibi tarafından "alım yapılabilir" ya da "alım yapılamaz" diye geri dönüş gelmektedir.Sadece 980 UC kontrolü yapılmaktadır. Bu kontrolde hesabınızın ne kadar UC alabileceği konusunda kesin bir bilgi verilememektedir.

PUBG MOBİLE EPİN SATIN AL

Çekiliş Sonuçları 

https://simpliers.com/tr/cekilis/TUWTO

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

Ne Zaman Yüklenir?