Pubg Mobile UC

Dost Game

PUBG Mobile UC Nedir ?

Pubg Son yılların gözde oyunu olarak dünyada milyonlarca oyuncu tarafından oynanmaktadır. Pubg Bilgisayar üzerinden oynanmasının dışında Mobil kullanıcılar tarafından da Pubg Mobile sürümü ile oynanmakta, Pubg Takımlar halinde veya kişisel olarak tek başınıza da oyun oynamanıza olanak sağlıyor. Oyunda karakterlerin gelişimi , silahların geliştirilmesi, kıyafet, sandık ve diğer malzemelerin hem alımı hemde geliştirilmesi için Pubg UC kullanılmakta. Oyuncular Pubg UC satın alarak hesaplarını dahada güçlendirmekte

ROYAL PASS NEDİR ?

Pubg royal pass sistemi Sezonluk olup her sezon yenilenen bir etkinliktir, Sezon boyunca Royal pass görevlerini yapıp çeşitli hediyeler , çantalar, silah ve silah skinleri alabilirsiniz ayrıca Royal pass sıralamasına girmektesiniz. Royal pass Elite ve Normal olarak iki çeşidi bulunmakta. Royal pass alan oyuncular diğer oyunculara özel kendi görevlerini yapıyor bunun sonucunda da özel olarak çeşitli hediyeler kazanmakta. Oyuna girişte Royal pass seviyeniz oyun girişinde belirmekte diğer oyuncular bunu görmekte ayrıca oyun uçağını kendi uçak skininiz ile kaplıyor. Hesabınızı royal pass ‘a yükseltmek için Hemen PUBG UC alıp yükseltebilirsiniz. Ortalama 600 uc ile hesabınızı royal pass’a yükseltebilir bu özel ödül ve görevlerden yararlanabilirsiniz.

Pubg Mobile Uc Nasıl alınır? Pubg Mobile Uc satın almak için bir çok yöntem mevcut, Kredi kartınız varsa Kredi kartıyla veya banka kartlarınız ile alım sağlayabilirsiniz, Havale/eft ve kredi kartına taksit yöntemi ile de Pubg Mobile Uc satın alabilirsiniz.

Pubg Mobile Unknown Cash UC Nasıl Alınır?

Alt kısımda gördüğünüz paketlerden herhangi birini satın aldıktan sonra ortalama 1-1440 dakika(24 saat) arasında hesabınıza yüklenir. Satın alım yaptıktan sonra canlı desteğe bağlanarak ortalama teslim süresini öğrenebilirsiniz.

Satın Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Satın almadan önce canlı desteğe bağlanarak hesabınızın sınırlı olup olmadığını kontrol ettirmeniz gerekmektedir. Sınırlı hesaplara yükleme yapılamamaktadır.

ID Kontrolü Neden Yapılır?

Her hesap bir sezonda 4860 UC civarı alabilmektedir. Hesabınızın sınırda olup olmadığını anlamak için yapılan basit bir işlemdir.

1 Kez ID kontrolü yaptırdıktan sonra hesabınız sınırsız uc alabileceği anlamına gelmemektedir. Her alışveriş sonrası ID kontrolü yaptırmanız gerekmektedir. Aksi halde iadeniz söz konusu değildir, yeni sezonda sipariş oluşturabilirsiniz.

Para İadesi Ne Zaman Yapılır?

Para iadeleri hafta içi (resmi tatiller hariç) 10:00-16:00 saatleri arasında yapılmaktadır.

Para iadesi alabileceğiniz durumlar;

-Belirtilen süre için yükleme yapılmadıysa para iadesi talep edebilirsiniz, kesintisiz geri ödeme alırsınız.

-Canlı destek üzerinden ID kontrolü yaptırıp sipariş verebilirsiniz onayı aldıktan sonra hesabınıza sınır gelmişse para iadesi talep edebilirsiniz.

Para iadesi talep edemeyeceğiniz durumlar;

-Canlı destek üzerinden ID kontrolü yaptırılmadan verilen siparişlerde hesap sınırlaması olduğunda para iadesi talep edilemez. Paranız hesap sınırı kalkana kadar hesabınızda bekler yeni sezonda siparişinizi oluşturabilirsiniz.

-Belirtilen yükleme süresi henüz dolmamışken iade talep edilemez.

ID KONTROLÜ YAPTIRMADAN SİPARİŞ VERDİĞİNİZ TAKDİRDE PARA İADESİ YAPILMAMAKTADIR. ID KONROLÜ YAPTIRMADAN ÖDEME YAPMAYINIZ VE SİPARİŞ VERMEYİNİZ. ID KONTROLÜ YAPTIRMADAN SİPARİŞ VEREN KULLANICILAR EPİN KATEGORİSİNDEN ALIM YAPABİLİR.

YÜKLEME SÜRESİ 24 SAAT OLARAK GÜNCELLENMİŞTİR. 

Yükleme süresi arttırıldığı için fiyatlar düşüş göstermiştir.

Yorumlar satın alan gerçek kullanıcılara aittir, öneri değeri taşır yorumları baz alarak sipariş oluşturmayınız.

PUBG MOBİLE EPİN SATIN AL

Ürün bulunamadı!
ÜRÜNSTOKADETTUTAR{{ rewardPointAlias }}İŞLEM
{{ item.name }}
{{ item.discountRate }} İNDİRİMLİ
{{ item.stockMessage }}
{{ item.oldPriceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.priceValue * (item.quantity ? item.quantity : 1) | currency: currencySymbol }}
{{ item.customProperties.rewardPoint * (item.quantity ? item.quantity : 1) }} {{ (item.customProperties.rewardPointValue * (item.quantity ? item.quantity : 1)) | currency: currencySymbol }}

"{{ attribute.name }}" boş olamaz! "{{ attribute.name }}" geçersiz!

Yorumlar

İlk yorumu sen yaz

Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
n whatsapp