DostGame
DostGame 29 Ocak 2024 02:37:31

Shaco Rün S13- Shaco Rün Build

Shaco Rün S13- Shaco Rün Build

Lol, namı diğer League of Legends Riot Games tarafından 2009 yılında piyasaya sürülmüştür. Hem Türkiye’de hem de diğer ülkelerde çok fazla sevilen bu oyunun sürekli olarak güncellenmesi ve destek alması, oyuncu kitlesinin de sürekli artış eğiliminde olmasına sebep olmaktadır. Sıra dışı hikayelere sahip birçok şampiyona sahip olan LOL’de her seviyeye uygun karakter bulunmaktadır. Biz ise şimdi Shaco Rün S13- Shaco Rün Build başlığından da anlaşılacağı üzere Shaco’nun rünlerinden bahsedeceğiz.

Shaco

  Shaco yıllar önce yalnız bir prense oyuncak olsun diye yapılmış efsunlu bir kukla olarak bilinmektedir. Shaco ölüm ve kargaşadan haz duyan bir şampiyondur. Shaco oyuncaklarını ve basit hilelerini ölümcül şekilde kullanmaktadır. Shaco kendi görüntüsünün yanında yine kendi görüntüsünü içeren bir yanılsama oluşturur. Bu yanılsama da rakiplere saldırabilmektedir. Ancak kulelere daha az hasar vermektedir. Bu yanılsama katledildiğinde patlar ve üç küçük Soytarı Kutusu ortaya çıkar. Bu kutular rakiplere hasar vermektedir.

Shaco Rünleri

  1. Shaco da birçok League of Legends karakteri gibi çeşitli rünlere sahiptir. Shaco hakimiyet ve isabet rünlerine sahiptir. Shaco’nun hakimiyet rünlerini isabet rünleri ile kıyasladığımızda hakimiyet rünlerinin daha çok tercih edildiğini görüyoruz.
  2. Shaco’nun sahip olduğu hakimiyet rünlerinde en çok tercih edilen ve eşit orana sahip olan üç rünü bulunuyor. Bunlar keskin sağanak rünü, ani darbe rünü ve gözyuvarı koleksiyonu rünüdür. Bu üç rün %100 oran ile tercih edilir.
  3. Yine hakimiyet rünlerinden olan hazine avcısı rünü de en çok tercih edilenlerdir. Hazine avcısı rünü %85 oran ile tercih edilir.
  4. İsabet rünlerinde ise en çok efsane: çeviklik rününün tercih edildiğini görüyoruz. Efsane: çeviklik rünü %100 oran ile tercih edilir.
  5. Yine isabet rünlerinden olan ve en çok tercih edilen ikinci rün ise zafer rünüdür. Zafer rünü %77 oran ile tercih edilir.

  Bu yazımızda sizlere Shaco’dan ve rünlerinden bahsettik. Bahsettiğimiz rünlerin oranı oyunun sürekli oynanması sebebiyle küçük de olsa değişse de en çok tercih edilen Shaco rünleri bunlardır. Sizler de bahsettiğimiz Shaco Rünleri’ nden istediğinizi tercih edebilirsiniz.